1.W jakim dniu najlepiej wykonać sesję w plenerze?

Sesja w plenerze zajmuje sporo czasu i pośpiech nie jest wskazany. Dlatego staram się zawsze odwieść parę od sesji w dniu ślubu. Pośpiech, stres, pogoda, ograniczony czas nie wpływają korzystnie na fotografie. Proponuje sesję w innym dniu niż ślub o porannej porze lub popołudniowej aż do zachodu słońca. Oczywiście tutaj decyzja zależy od Państwa.

2.Styl pracy – jak wygląda sposób fotografowania?

Podczas reportażu staram się jak najmniej ingerować w to co się dzieje i nie reżyseruje sytuacji – w końcu chcemy mieć prawdziwe fotografie. Zdjęciami pokazuję emocje, wzruszenia, uśmiechy i dobrą zabawę. Nigdy nie przeszkadzam gościom i staram się być niezauważony.

3.Czy posiadam odpowiednie dokumenty do fotografowania ceremonii?

Oczywiście posiadam aktualną licencję wydaną przez Kurię która upoważnia mnie do fotografowania w odpowiedni sposób.

4.Czy istnieje możliwość spotkania w celu obejrzenia portfolio?

Zawsze zachęcam do spotkania pod czas którego omawiam wiele przydatnych informacji oraz prezentuje swoje prace, oraz dodatki które można dobierać.

5.Czy otrzymane zdjęcia można publikować na portalach typu FACEBOOK?

Para Młoda otrzymuje zdjęcia na pendrive. Zdjęcia można publikować na portalach społecznościowych. Będzie mi niezmiernie miło jeśli oznaczysz mnie w opisie.

6.Jakiej jakości będą zdjęcia na pendive i czy są obrabiane?

Fotografie na pendrive są wysokiej rozdzielczości i wszystkie poddane są obróbce.

7.Ile zdjęć otrzymuje para i czy nie obrobione/nie udane także wydaje?

To najczęściej zadawane pytanie ?  Minimalna ilość zdjęć reportażu to 300szt (w zależności od wybranego pakietu). Zdjęcia surowe to półprodukt. Kucharz nie oddaje klientom obierek z ziemniaków 🙂 a ja nie oddaje zdjęć które nie przeszły selekcji z różnych względów.

8.Gdzie fotografuje?

Fotografuje na terenie całego kraju a także za granicą.