o mnie

Jak to się zaczęło?

Pierwszy aparat dostałem od taty i była to analogowa lustrzanka Zenit (zapach tego aparatu pamiętam do dziś). Na rynku nie było jeszcze dostępnych aparatów cyfrowych a o edycji cyfrowej zdjęć nikt jeszcze nie słyszał. Filmy miały 36 klatek,każdy kadr trzeba było przemyśleć i pamiętać o odpowiednim ustawieniu aparatu. Fotografowałem wszystko co mnie otaczało i uczyłem się robić zdjęcia. W dużym skrócie można powiedzieć że tak zaczęła się moja pasja.

Co było dalej?

Kilka lat później pojawiły się aparaty cyfrowe a ja byłem tym szczęśliwcem który miał dostęp do profesjonalnego sprzętu i mogłem z niego korzystać. Wtedy własnie połączyłem swoją pasję z zamiłowanie do motoryzacji; Fotografowałem imprezy motoryzacyjne, jeździłem na zloty, czasami fotografowałem auta znajomych. Moje zdjęcia dość często pojawiały się w magazynach motoryzacyjnych. Powoli pojawiały się zapytania o sesje portretowe a chwile później o reportaże ślubne. Zaraz po studiach w 2010 roku założyłem swoją działalność.

Czym zajmuję się obecnie?

Fotografia stała się moją pracą którą uwielbiam oraz sposobem na życie. Głównie zajmuje się fotografią ślubną. Poznaje niesamowitych ludzi, czerpie radość z fotografowania, emocji, wzruszeń, przeżywania dnia ślubu i tworzenia niesamowitych reportaży dla moich par. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Przygotowuje się tak jak by to było jedno niepowtarzalne wydarzenie a nie kolejny ślub. Zadowolenie par nakręca mnie do pracy i daje tą świadomość że to co robię jest dobre i docenione.

INSTAGRAM