o mnie

Jak to się zaczęło?

Pierwszy aparat dostałem od taty i była to analogowa lustrzanka Zenit (zapach tego aparatu pamiętam do dziś). Na rynku nie było jeszcze dostępnych aparatów cyfrowych a o edycji cyfrowej zdjęć nikt jeszcze nie słyszał. Filmy miały 36 klatek,każdy kadr trzeba było przemyśleć i pamiętać o odpowiednim ustawieniu aparatu. Fotografowałem wszystko co mnie otaczało i uczyłem się robić zdjęcia. W dużym skrócie można powiedzieć że tak zaczęła się moja pasja.

Co było dalej?

Kilka lat później pojawiły się aparaty cyfrowe a ja byłem tym szczęśliwcem który miał dostęp do profesjonalnego sprzętu i mogłem z niego korzystać. Wtedy własnie połączyłem swoją pasję z zamiłowanie do motoryzacji; Fotografowałem imprezy motoryzacyjne, jeździłem na zloty, czasami fotografowałem auta znajomych. Moje zdjęcia dość często pojawiały się w magazynach motoryzacyjnych. Powoli pojawiały się zapytania o sesje portretowe a chwile później o reportaże ślubne. Zaraz po studiach w 2010 roku założyłem swoją działalność.

Czym zajmuję się obecnie?

Fotografia stała się moją pracą którą uwielbiam oraz sposobem na życie. Głównie zajmuje się fotografią ślubną. Poznaje niesamowitych ludzi, czerpie radość z fotografowania, emocji, wzruszeń, przeżywania dnia ślubu i tworzenia niesamowitych reportaży dla moich par. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Przygotowuje się tak jak by to było jedno niepowtarzalne wydarzenie a nie kolejny ślub. Zadowolenie par nakręca mnie do pracy i daje tą świadomość że to co robię jest dobre i docenione.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

INSTAGRAM